شما به کانال پرتال خضراء آی تی دعوت شدید:
برای عضویت کلیک کنید
ساخت سایت با کمترین هزینه

آموزش ICDL درجه ۱

این دوره شامل ۴ مهارت از مهارت های هفتگانه ICDL است. در این دوره با نرم افزار های Word، Excel، Access، Powerpoint آشنا می شوید.

Word: از بهترین و پر استفاده‌ترین نرم‌افزارهای واژه پرداز است. که برای تایپ کتاب، مقاله و … مورد استفاده قرار می گیرد. از قابلیت های این نرم افزار امکان صفحه آرایی، درج جدول، نمودار، فرمول نویسی، تشخیص غلط های املایی و … است.

Excel: مایکروسافت اکسل دارای خصوصیات اصلی تمام نرم‌افزارهای صفحه‌گسترده است. با استفاده از جدولی متشکل از ردیف‌ها و ستون‌ها می‌توان، داده‌ها و اطلاعات را سازماندهی و همچنین با استفاده از همین داده‌ها، به انجام محاسبات پرداخت.

می‌توان با استفاده از رسم توابع و نمودارها، به تجزیه و تحلیل آماری اطلاعات پرداخت.

Access: مایکروسافت Access یکی از اجزای میکروسافت آفیس به عنوان یکی از برنامه های مدیریت بانک های اطلاعاتی برای ایجاد و کار با بانک های اطلاعاتی رابطه ای مورد توجه کاربران نرم افزار های مایکروسافت آفیس قرار گرفته و برای ایجاد بانک های اطلاعاتی که حجم خیلی بالایی ندارند امکانات بسیار خوبی فراهم می کنید.

Power Point: نرم افزار پاورپوینت جز دسته نرم افزارهای ارائه مطلب است. ارایه پاورپوینت مجموعه ای از اسلاید ها است که میتواند در برگیرنده متن، تصاویر، گرافیک، جداول، صدا و ویدیو های خاصی مرتبط با موضوع آن باشد. این مجموعه اسلایدی میتواند توسط یک اپراتور (ارایه دهنده خاص) و یا بصورت خودکار اجرا گردد.

پاورپوینت نرم‌افزاریست که هم اکنون ۹۵ درصد سهم نرم‌افزارهای ارائه کنفرانس در بازار جهانی را داراست؛ همچنین قابل توجه است که بیش از یک میلیارد نسخه از آن بر روی رایانه‌های جهان نصب شده و تخمین زده می‌شود که در جهان در هر ثانیه ۳۵۰ بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیش نیاز: دوره ICDL درجه ۲

برای ثبت نام از طریق اینترنت کلیک کنید

تصاویر دوره :